سیستم اعتبار سنجی سورس کلود گامی فراتر (سال 1400)

سیستم اعتبار سنجی سورس کلود گامی فراتر (سال ۱۴۰۰)

وبسایت سورس کلود از تابستان سال ۱۳۹۹ با هدف بهبود بازار ایران در حوضه سورس کد های اندروید و ios پا به عرصه رقابت گذاشت. از همان ابتدا و روز های اول شاهد کپی برداری سایت هایی بودیم که روی خود نام (اولین و بهترین و بزرگ ترین) را میگذارند. و متاسفانه سوئ استفاده از سورس کد ها تبدیل به یک فرهنگ میان عده ای از این سایت ها شده.

به این شکل که هر روز منتظر انتشار سورس کد های جدید در سایت های مرجع هستند (که سورس کلود تبدیل به یکی از آنها شده) تا بتوانند محتوای جدید برای سایت خود آماده کنند. این کپی برداری به حدی رسیده که حتی متن ها و عکس ها را هم با بی شرمی کپی کرده و روی آن نام محتوای اختصاصی میگذارند.

با توجه به این که هنوز یک سال از شروع فعالیت سورس کلود نمی گذرد و شاهد کپی برداری و دزدی های بی شماری از محتوای سورس کلود بوده ایم متوجه شدیم که مسیر درستی را پیش گرفته ایم چرا که رقیبان ما چشم به سایت ما دوخته اند تا جیب خودشان را پر کنند. از این رو به این فکر افتادیم  تا به این ماجرا خاتمه دهیم و برای همیشه دست سود جویانی با اسم های بزرگ ترین و برترین را قطع کنیم.

سورس کلود به عنوان یک استارتاپ ایرانی همیشه سعی کرده سورس کد هایی با بالاترین کیفیت که کاملا فارسی و راستچین هستند را اراعه کند. هیچ محصولی بدون پشتیبانی در سورس کلود به فروش نمی رود. تمامی سورس کد ها تست شده و بدون باگ هستند و فروش سورس کد هایی که دچار مشکل یا اختلال هستند در سورس کلود ممنوع است.

از این رو با افتخار اعلام میکنیم که موفق شدیم سیستم اعتبار سنجی سورس کلود را با استفاده از دانش برنامه نویسی داخلی راه اندازی کنیم. بوسیله این سیستم شما میتوانید انواع سورس کد ها را در همه زبان های برنامه نویسی لایسنس گذاری کنید تا از سوع استفاده و دزدی از آنها جلوگیری کنید. این سیستم تماما روی زیر ساخت های سورس کلود پیاده سازی شده و از هیچ سرویس دیگری استفاده نمی کند. همچنین توانایی های شخصی سازی زیادی را در اختیار توسعه دهندگان قرار میدهد تا سورس کد خود را آنگونه که دوست دارند لایسنس گذاری کنند.

ویژگی های سیستم اعتبار سنجی سورس کلود :

  • سنجش اعتبار لایسنیس دریافتی از سایت
  • قابلیت غیر فعال کردن لایسنس کاربر
  • قابلیت تغییر مسیر نصب لایسنس توسط کاربر (از پنل کاربری)
  • قابلیت تایین تعداد مجاز نصب لایسنس
  • قابلیت تایین محل نصب لایسنس کاربر

 

سیستم اعتبار سنجی سورس کلود

همچنین بخوانید : بهترین شبیه سازهای اندروید برای کامپیوتر و لپ تاب

 


سیستم اعتبار سنجی سورس کلود

یکی دیگر از ویژگی های این سیستم این است که تنها محدود به یک درخواست نمی شود. شما میتوانید یک لایسنس را بارها اعتبار سنجی کنید تا اگر به هر دلیلی (در هر زمانی) دسترسی او به لایسنس قطع شده باشد برنامه او هم از کار بیوفتد.

این ویژگی ها بخشی از قابلیت های ویژه این سیستم است. همچنین میتوانید با استفاده از مستندات این سیستم که در گیت هاب منتشر شده سورس کد های خودتان را لایسنس گذاری کنید. ( ما تمام سعی مان این بوده و خواهد بود که همواره با کمک شما بصورت شفاف در کنار یکدیگر به سوی جلو حرکت کنیم پس شما هم میتوانید این اعتماد ما به خودتان را ببینید )

کلام آخر : سورس کلود هیچ وقت روی خود اسم (بزرگ ترین و برترین و…) نذاشته و نخواهد گذاشت و به جای شعار دادن به فکر پیشرفت خود است. هدف سورس کلود از راه اندازی این سیستم سامان بخشیدن به وضعیت خراب بازار سورس کد های ایران است. امیدواریم به جای اسم گذاشتن روی خودتان به فکر پیشرفت کسب و کارتان باشید.

 

Sourcecloud validation system 2021

مطالعه بیشتر