تبدیل سایت به اپلیکیشن | افزایش 2 برابری ترافیک سایت با ساخت اپلیکیشن

با تبدیل سایت به اپلیکیشن ، کسب و کار خودتون رو تکمیل کنید . افزایش ۲ برابری ترافیک سایت با ساخت اپلیکیشن :

دستگاه های تلفن همراه در سراسر جهان نفوذ کرده اند و ما می بینیم که افراد برای انواع کارها از آنها استفاده می کنند. چند سال پیش ، مشاغل تلاش کردند از شبکه جهانی وب استفاده کنند تا مشتریان را با استفاده از وسایل دیجیتالی هدف قرار دهند. تلفن های همراه اکنون اینترنت را به جیب مشتریان شما رسانده اند. مشاغل هوشمند این تغییر را درک می کنند و به دنبال این هستند که با جابجایی به برنامه های کاربردی قدرتمند تلفن همراه ، در این صنعت فعلی بمانند.

در اینجا ، ما نیازهای مشاغل مدرن ، مزایای جابجایی به یک برنامه کاملاً کاربردی تلفن همراه و یک راهنمای کوچک برای ایجاد یک برنامه بهینه برای ماندن در صنعت خود را شرح می دهیم.

 

ما در اینجا ۴ دلیل برای تبدیل وب سایت به اپلیکیشن آورده ایم:

چرا ساخت اپلیکیشن برای سایت  :

  • قابلیت اطمینان در اندازه صفحه
  • دسترسی آسان به ناوبری ( منو برنامه یا Navigation )
  • برنامه های کاربردی موبایل عملکردی گسترده ارائه می دهد
  • قابلیت های آفلاین

 

ساخت اپلیکیشن

نیازهای مشاغل مدرن

مشاغل مدرن از مدل جهت گیری خدمات پیروی می کنند. شرکت هایی که نتوانند اهمیت مشتریان خود را درک کنند ، در سناریوی فعلی آینده موفقی ندارند. بسیاری از داستان های موفقیت در حال حاضر موجود است که می توانید انتقال از وب سایتها به برنامه های تلفن همراه را مشاهده کنید. خدمات بهتر فقط زمانی امکان پذیر است که تجارت بتواند از طریق کانال ها به راحتی در دسترس مشتریان خود باشد.

برخی از دارندگان احساس می کنند که دستگاه های تلفن همراه اکنون بسیار محبوب هستند ، بنابراین ارائه خدمات از طریق آنها مهم است. با این حال ، آنها نیاز به درک مفهوم تبدیل وب سایت شما ارائه خدمات ایده آل به کاربران دارند. اگر برنامه شما روشی را که کاربران می خواهد انجام ندهد ، به شما کمک نمی کند موفقیتی را که می خواهید بدست آورید.

مشاغل مدرن باید با شرکتهای مجرب توسعه برنامه های تلفن همراه همکاری کنند تا اطمینان حاصل شود که نیازهای مشتریان به قابلیت های برنامه های آنها منتقل می شود. کسب و کارها همچنین نیاز به ایجاد سیستم عامل های متقابل دارند که می توانند به مشتریان خود همان سطح خدمات را ارائه دهند .

اکثر مردم برای تکمیل انواع کارهای روزانه از برنامه های تلفن همراه استفاده می کنند. امروز ، برنامه هایی داریم که به ما کمک می کنند تا از شکل و برنامه هایی برای پشتیبانی از یک ذهنیت مثبت استفاده کنیم. همچنین برنامه هایی داریم که به ما پیشنهاد می دهند چه چیزی بخوریم و حتی برنامه هایی که بازارهای سهام را تجزیه و تحلیل می کنند.

آنها حتی به ما یاد می دهند که همین کار را انجام دهیم. حتی اگر می توانید به یک فعالیت یا کار دیگری فکر کنید که ما هنوز برنامه تلفن همراه نداریم ، شانس خوب است که آن را در فروشگاه App Google Play پیدا کنید.

در سال ۲۰۱۶ ، تعداد کاربران تلفن همراه برای اولین بار در تاریخ از تعداد دسک تاپ پیشی گرفته است. براساس گزارش اخیر Smart Insights ، حتی ۷۱ درصد از کاربران ایالات متحده موبایل را نسبت به دسک تاپ ترجیح می دهند. وضعیت مشابه در کانادا و انگلیس در حال وقوع است ، جایی که کاربران تلفن همراه به ترتیب ۶۲ و ۶۱ درصد از کل کاربران را تشکیل می دهند.

با توجه به همه اینها ، جای تعجب ندارد که کارآفرینان هوشمند و صاحبان مشاغل در ایجاد و پشتیبانی برنامه های تلفن همراه برای تجارت خود سرمایه گذاری کنند.

ساخت اپلیکیشن

چه چیزی باعث محبوبیت برنامه های موبایل می شود؟

جواب ساده است. در مقایسه با وب سایت های رومیزی معمولی ، برنامه های تلفن همراه جذاب تر هستند. این به نظر می رسد یک چیز بزرگ نیست ، اما فقط در نگاه اول. با تعامل ، نرخ تبدیل بهتر ، مشتری های بیشتری که باز می گردند و بسیاری از مشاغل دیگر می توانند از این مزایا بهره مند شوند. اما سؤال اینجاست که چه چیزی برنامه های تلفن همراه را جذاب می کند؟ بیایید به عوامل اصلی نگاهی بیندازیم.

در مرحله اول ، برنامه های تلفن همراه بیشتر هدفمند هستند و استفاده از آنها ساده تر است. تقریباً در همه موارد ، برنامه های موبایل نسخه ساده شده وب سایت ها هستند. از آنجا که قرار است از برنامه های تلفن همراه در حال استفاده باشد ، آنها اغلب بر روی کارهای خاص و مهم تنها متمرکز می شوند. در نتیجه ، کاربران برنامه های تلفن همراه احتمالاً هنگام استفاده از یک برنامه تلفن همراه ، کل سفر خریدار را از آگاهی تا مراحل خرید طی می کنند.

ثانیا ، برنامه های تلفن همراه تجربه تعاملی تری ارائه می دهند. با مراجعه به وب سایت کامل ، کلیه کاربران می توانند انجام دهند کلیک بر روی دکمه ها و پیگیری لینک ها هستند. با برنامه های تلفن همراه ، متفاوت است. آنها می توانند از تصاویر عکس بگیرند ، از دوربین استفاده کنند ، صدا را ضبط کنند یا از حرکات هوشمند استفاده کنند تا ویژگی های خاصی را فعال کنند.

سوم ، برنامه های موبایل در ایجاد عادات بسیار عالی هستند. به دلیل نوتیفیکیشن ها و این واقعیت که کاربران هر بار که قفل تلفن هوشمند را باز می کنند ، لوگو را در صفحه نمایش خود مشاهده می کنند ، به شرکتها کمک زیادی می کند. این باعث افزایش آگاهی از برند می شود و باعث می شود افراد بیشتر اوقات به خدمت یا محصول بازگردند.

 

چرا شرکت ها به برنامه های موبایل احتیاج دارند؟ دلیل ساخت اپلیکیشن

موبایل

 

برنامه های تلفن همراه می توانند یک کانال بازاریابی اضافی باشند

در دنیای بسیار رقابتی امروز ، ارائه خدمات خوب یا تولید یک محصول خوب برای موفقیت ، کار ساده ای نیست. با وجود بسیاری از رقبای قوی در خارج ، به نظر می رسد بازاریابی تنها راهی است که باید مورد توجه قرار گیرد. ناگفته نماند که هرچه از کانالهای بازاریابی بیشتر یک شرکت استفاده شود ، دستیابی بهتری پیدا می کند و در معرض دید بیشتری قرار می گیرد.

به عبارت دیگر ، برنامه های تلفن همراه این امکان را برای شرکت ها فراهم می کند تا گروه های هدف را که در غیر این صورت دور از دسترس هستند ، جذب و درگیر کنند. پس چرا با توجه به این که اجرای آن بسیار ساده است و از پسروی شما بر نمی آید ، از این فرصت حداکثر استفاده را ببرید؟

به عنوان مثال: اگر شرکت شما در یک مرکز بهداشت و درمان فعالیت می کند و می خواهید مخاطبان جوان تر را جذب کنید ، باید سعی کنید وب سایت را به برنامه تبدیل کنید. از آنجایی که Millennials بزرگترین گروه از کاربران تلفن های هوشمند را تشکیل می دهد ، می توانید از طریق این کانال بازاریابی جدید به راحتی به آنها دسترسی پیدا کنید.

 

برنامه های تلفن همراه  (ساخت اپلیکیشن ) می توانند به تولید تبلیغات کمک کنند :

آنها می گویند بازدید کنندگان خوب هستند اما منجر بهتری می شود. به زبان بازاریابان ، همه افراد غریبه ای که قبلاً در مورد شرکت یا تجارت شما شنیده اند ، منجر شده اند و به نوعی با آن درگیر شده اند. از آنجا که برنامه های تلفن همراه تمایل بیشتری به کاربر و مینیمالیستی دارند ، به کاربران اجازه می دهند تا در اقداماتی که دوست دارید انجام دهند ، متمرکز شوند.

این می تواند پر کردن یک فرم انتخاب ، عضویت در خبرنامه یا ارائه بازخورد باشد. مشکلی که در اکثر وب سایت ها وجود دارد این است که آنها اطلاعات بیش از حد زیادی را به طور همزمان نشان می دهند و باعث می شوند کاربران وقت خود را برای انتخاب پیوند برای دنبال کردن یا چه اقدامی بگذرانند. حتی لازم به ذکر نیست که تبلیغات متن معمولاً وب سایت ها را پر می کند.

 

کاور دیجی پرو

 

صفحه اینستاگرام سورس کلود : https://www.instagram.com/sourcecloud.ir

مطالعه بیشتر