شرایط و قوانین

هرگونه استفاده از خدمات وبسایت سورم کلود اعم از خرید محصول ، باز کرد حساب کاربری ، نوشتن نظر ، صحبت با پشتیبانی سایت و شرکت در جشنواره ها به منزله پذیرش تمام قوانین وبسایت است.

وبسایت سورس کلود این حق را دارد تا هر زمان  قوانین و مقررات استفاده از خدمات وبسایت را ویرایش کند. همچنین وبسایت مسئولیتی در قبال اطلاع رسانی این موضوع ندارد و کاربر موظف است به صورت مداوم قوانین را برای اطلاع از تغییرات مطالعه کند.

کاربرگرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی سورس کلود به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت سورس کلود هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری سورس کلود و سایر خدمات ارائه شده توسط سورس کلود به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات سورس کلود است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سورس کلود از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سورس کلود منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های سورس کلود تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سورس کلود اقدام کند.

همچنین از آنجا که سورس کلود یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

محصولات ارایه شده در وب‌سایت، یا توسط سورس کلود عرضه می‌شود و یا برخی فروشندگان با سورس کلود همکاری می‌کنند و محصولات خود را به‌واسطه این فروشگاه اینترنتی، به صورت آنلاین به فروش می‌رسانند. منظور از کالای فروشندگان، گروه دوم است و فروشنده، شخصی حقیقی یا حقوقی است که محصول خود را در وب‌سایت سورس کلود عرضه کرده، به فروش می رساند. همچنین اعتبار فروشنده‌ها توسط سورس کلود بررسی و مدارک مورد نیاز از ایشان اخذ می‌شود.
– مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده فروشندگان است.

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات سورس کلود استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به سورس کلود ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که سورس کلود به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

 

در وب سایت سورس کلود روال کاری مطالب مشخص است ، ارسال پیام های تشکر و پاسخ ها و Comment های غیرفنی و غیرمرتبط به موضوع بحث و در خصوص مسائل حاشیه ای که ارتباط مستقیمی به مطلب نداشته باشد در قسمت های دارای امتیاز وب سایت ممنوع است و در صورت گزارش پست مورد نظر حذف و به کاربر خاطی تذکر داده خواهد شد ، در صورت تکرار خطا و اصرار بر ارسال مطالب غیرفنی و فاقد محتوای حرفه ای امکان مسدود کردن دسترسی کاربر به وب سایت نیز وجود دارد. برای مثال برای ارسال تشکر نیازی به نوشتن آن نیست و می توانید از گزینه های پسندیدم یا انتخاب به عنوان جواب در وب سایت استفاده کنید.

تمامی پرداخت های وبسایت سورس کلود اعم از هزینه محصول ، خدمات ، اضافه کردن قابلیت های خواسته شده و شخصی سازی محصول فقط و فقط از درگاه های داخل وبسایت انجام می شود. پرداخت های خارج از وبسایت قابل پیگیری نیست و عواقب آن با پرداخت کننده است.

تمامی سورس کد ها و خدمات وبسایت سورس کلود دارای ۶ ماه پشتیبانی فنی و آپدیت محصول به صورت مادام العمر است.

بازگشت وجه فقط مختص سورس کد ها است و محصولاتی که با عنوان خدمات فروخته می شوند شامل بازگشت وجه نمی باشند.

همچنین با توجه به اوپن سورس بودن تمامی محصولات سورس کلود بازگشت وجه فقط در صورتی امکان پذیر است که سورس کد توسط سورس کلود لایسنس گذاری شده باشد و محصولات بدون لایسنس دارای شرایط لازم برای بازگشت وجه نیستند.

تمامی سورس کد های وبسایت سورس کلود پیش از انتشار به صورت دقیق برسی و تایید کیفیت شده. همچنین از وجود هر گونه ویروس و باج افزار برسی شده.

وبسایت سورس کلود تمام تلاش خود را با استفاده از بروز ترین تکنولوژی های روز دنیا بکار میگیرد تا فایل هایی که در اختیار مشتریان قرار میگیرد به دور از هرگونه ویروس و باج افزار باشد. لذا در صورت پیداشدن این موارد مسئولیت آن با فروشنده محصول است.

تمامی سورس کد های منتشر شده از قبل برسی و رفع باگ شده اند. چنانچه باگی توسط خریدار در محصول پیدا شود فروشنده محصول موظف به رفع آن است و وبسایت سورس کلود مسئولیتی در قبال آن ندارد.

وبسایت سورس کلود هیچگونه مسئولیتی در قبال شباهت نام و ضاهر (ui) برنامه های خود به برند های دیگر ندارد. استفاده از اسم دیگر برند ها در برنامه ها برای نسخه های دمو (پیش نمایش) بوده و خریدار حق استفاده از این نام ها و برند ها را دربرنامه خود نداد در غیر این صورت وبسایت سورس کلود مسئولیتی در این قبال ندارد.

همچنین کپی رایت تمامی محصولات منتشر شده در وبسایت سورس کلود فقط مطعلق به این مجموعه است و وبسایت سورس کلود هیچگونه مسئولیتی در قبال ایجاد شباهت میان برنامه های خود و سایر برنامه ها متقبل نمی شود.

وبسایت سورس کلود هیچگونه مسئولیتی در قبال نوع استفاده خریداران از سورس کد ها ندارد. و مسئولیت کامل آن با خریداران است.

استفاده از سورس های وبسایت برای موارد ضد قوانین کشور ، محتوای جنسی ، خشونت ، شرط بندی ، تبلیغات غیر مجاز و… ممنوع است و در صورت مشاهده به مراجع قانونی گزارش خواهد شد.

کاربر میپذیرد و آگاه است که حق فروش و انتشار کلیه محصولات و مقالات و تصاویر و متون و پیش نمایش های محصولات که روی مارکت سورس کلود قرار می گیرد. فقط و فقط مطلق به این مجموعه است و هیچ شرکت و شخص دیگری حق انتشار آن در فضای مجازی یا حقیقی را ندارد.

همچنین تمامی محصولات منتشر شده در وبسایت سورس کلود به صورت کاملا اختصاصی و توسط برنامه نویس های این مجموعه فارسی سازی و ایرانی شده و حق انتشار آن فقط نزد این وبسایت است.

درصورت خرید و انتشار محصول این مجموعه در سایر مارکت ها خریدار موظف میشود به تشخیص شرایط تا ۳۰ میلیون تومان به این مجموعه خسارت بپردازد.

کاربر مجاز به استفاده از سورس کد خریداری شده فقط برای یک پروژه به ازای هر خرید از وبسایت سورس کلود است.

در صورت تخطی از این بند وبسایت سورس کلود مجاز است نسبت به لغو خرید کاربر و مسدودی حساب وی اقدام کند.

خریدار موظف است در صورت بوجود آمدن هرگونه مشکل یا شرایط خاص مشکل خود را فقط با مسئولین سایت مطرح کند و در صورت حل نشدن موضوع آن را به مراجع قضایی انتقال دهد. هرگونه تبلیغ منفی در فضای مجازی یا حقیقی که باعث لطمه خوردن به شهرت و اعتبار وبسایت سورس کلود شود تخطی از قوانین سایت بوده و خریدار می پذیرد که در صورت رعایت نکردن این بند از قوانین با توجه به شرایط از ۱۰ تا ۵۰ میلیون تومان به وبسایت سورس کلود خسارت بپردازد.

چنانچه در هرزمان وبسایت تشخیص دهد که یکی از کاربران قوانین وبسایت را نقض کرده این حق را دارد تا بدون اختار حساب کاربری او را بسته یا به تعلیق در آورد.

باز کردن حساب کاربری در وبسایت سورس کلود و استفاده از خدمات آن به معنای پذیرش تمامی قوانین مندرج در بالاست.