کاربرگرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی سورس کلود به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت سورس کلود هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای رسانه تصویری بیگی کالا و سایر خدمات ارائه شده توسط بیگی کالا به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات سورس کلود است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین سورس کلود از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های سورس کلود منطبق با قوانین جمهوری اسلامی بیگی، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های سورس کلود تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات سورس کلود اقدام کند.

همچنین از آنجا که سورس کلود یک وب‌سایت خرده‌فروشی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه‌ای به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند.

محصولات ارایه شده در وب‌سایت، یا توسط سورس کلود عرضه می‌شود و یا برخی فروشندگان با سورس کلود همکاری می‌کنند و محصولات خود را به‌واسطه این فروشگاه اینترنتی، به صورت آنلاین به فروش می‌رسانند. منظور از کالای فروشندگان، گروه دوم است و فروشنده، شخصی حقیقی یا حقوقی است که محصول خود را در وب‌سایت سورس کلود عرضه کرده، به فروش می رساند. همچنین اعتبار فروشنده‌ها توسط سورس کلود بررسی و مدارک مورد نیاز از ایشان اخذ می‌شود.
– مسئولیت‌های مربوط به کیفیت، قیمت، محتوا، شرایط و همچنین خدمات پس از فروش محصول بر عهده فروشندگان است.

هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات سورس کلود استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به سورس کلود ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که سورس کلود به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.

همچنین آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.

 

در وب سایت سورس کلود روال کاری مطالب مشخص است ، ارسال پیام های تشکر و پاسخ ها و Comment های غیرفنی و غیرمرتبط به موضوع بحث و در خصوص مسائل حاشیه ای که ارتباط مستقیمی به مطلب نداشته باشد در قسمت های دارای امتیاز وب سایت ممنوع است و در صورت گزارش پست مورد نظر حذف و به کاربر خاطی تذکر داده خواهد شد ، در صورت تکرار خطا و اصرار بر ارسال مطالب غیرفنی و فاقد محتوای حرفه ای امکان مسدود کردن دسترسی کاربر به وب سایت نیز وجود دارد. برای مثال برای ارسال تشکر نیازی به نوشتن آن نیست و می توانید از گزینه های پسندیدم یا انتخاب به عنوان جواب در وب سایت استفاده کنید.

قوانین نویسندگی در سورس کلود

با ظهور سورس کلود ، به جرات می توانیم بگوییم که تحول عظیمی در حوزه انتشار دانش ایجاد کرده ایم . با افتخار سورس کلود اولین شبکه اجتماعی تخصص محور رقابتی در دنیاست که توانسته ، ضمن حفظ جایگاه ، دائما در حال رشد و پیشرفت باشد و این رشد و پیشرفت گروهی تیم سورس کلود بزرگترین ارزش افزوده ای است که به جامعه از لحاظ آموزشی ارائه می شود. همینکه می دانیم با به وجود آمدن سورس کلود ، گروهی می توانند در شهرهای مرزی ایران ، در دور افتاده ترین نقاط محروم به دسترسی محدود به اینترنت آموزش ببینند یا از نکات فرهنگی روز جامعه خبردار شوند بزرگترین ارزش افزوده برای ما و شماست . همینکه می دانیم به دلیل قرار دادن پروژه  در وب سایت + به دلیل درج شدن ده ها هزار سوال در وب سایت ، بازدید شدن روزانه چند هزار نفر از این وب سایت ها ، هزاران دلار سالانه از سرمایه ی کشور خارج نمیشود و  بزرگترین ارزش افزوده برای ماست.

شما باید بتوانید به زبان ساده و روان پروژه قرار بدهید و کیفیت سورس شما واضح و قابل درک باشد. کیفیت پروژه ی شما باید متناسب با دهکده و با خروجی کامل و درست در قالب فایل اجرایی ارائه شود. تا جای ممکن از آکادمیک صحبت کردن پرهیز کنید و به صورت ساده و عامیانه و با انرژی صحبت کنید.پروژه ها بصورت قسمت به قسمت در وب سایت قرار داده می شوند و شما می توانید برای هر پروژه قیمت جداگانه ای قرار بدهید ، حتما پروژه باید سرفصل و ساختار مشخص و دقیقی داشته باشد . اولین پروژه برنامه نویس بصورت کامل بایستی تهیه و در وب سایت قرار داده شود اما بعد از ایجاد اعتماد ، دوره های بعدی بصورت قسمت به قسمت در وب سایت درج می شوند. با ارسال یک نمونه ویدیوی آموزشی خودتان در ویزارد برنامه نویس شوید ما به شما کلیه نکات برنامه نویسی خوب و با کیفیت را آموزش می دهیم و بصورت کامل در خدمت شما هستیم و شما را پشتیبانی می کنیم.

جواب قطعا خیر است ، سورس کلود در حال حاضر بیش از صدها مطلب اختصاصی دارد که بصورت ویژه برنامه نویسان برای آن تولید کرده اند. همه افرادیکه با سورس کلود آشنایی دارند می دانند که اگر مطلبی در سورس کلود مجوز درج بگیرد قطعا اولین بار در اینترنت منتشر شده است . کپی کردن حتی با ذکر منبع در سورس کلود مجاز نیست حتی اگر نویسنده مطلب خودتان بوده باشید ، کلیه مطالبی که در سورس کلود مطرح می شوند برای اولین بار در اینترنت منتشر می شوند. مطالب پس از درج در وب سایت ، ابتدا بررسی و سپس تایید می شوند.

جواب بله است ، البته شما هیچ حقوقی به طور مستقیم از سورس کلود دریافت نمیکنید در واقع این میزان فروش شماست که درامد شما را تایید میکند

تسویه حساب در سورس کلود به درخواست برنامه نویس انجام می شود و بصورت خودکار و بدون کوچکترین تاخیر در اخر هر هفته و یا  ابتدای هر ماه ( یکم هر ماه ) انجام شده و در حساب بانکی برنامه نویس واریز خواهد شد. 

هر چیزی که فکرش را بکنید بصورت تفکیک شده وجود دارد ، از پروژه ی اندروید و ای او اس و ویندوز گرفته ، تا انواع  قالب ها و فایل های گرافیکی ، معرفی لینک های کاربردی ، معرفی ابزارهای مفید ، کتابهای مفید و … همه و همه بصورت تفکیک شده برای شما قرار گرفته است و هر کدام امتیاز و نمره خاص خودش را دارد.

سورس کلود 20 درصد از سهم فروش شما را به عنوان کارمزد ارائه پلتفرم آموزشی از فروش کل کسر می کند . به زبان دیگر شما مالک 80 درصد کل فروش خودتان خواهید بود . بدیهی است که در جشنواره ها و تخفیف هایی که بصورت کلی در سورس کلود قرار داده می شود به هیچ عنوان از سهم برنامه نویس برای تخفیف جشنواره ها کسر نشده و از سهم 20 درصدی سورس کلود برای تخفیف به کاربران اختصاص داده خواهد شد. علاوه بر این مدرس نیز امکان اعمال تخفیف مجزا از سهم 80 درصدی خودش در جشنواره ها را نیز دارا می باشد. سورس کلود یک پلتفرم واسط است و به هیچ عنوان امکان خرید و فروش پروژه را بصورت مستقیم از برنامه نویس یا کاربر ندارد . بدیهی است محتوای رایگان شامل کسر هیچ درصدی نمی شود.

بعد از تایید شدن نمونه سورس پروژه ی شما در سورس کلود ، شما و ما موظف به رعایت کردن این موارد هستیم : فقط سورس ها و فایل های اختصاصی سورس کلود را در وب سایت قرار می دهیم و از جای دیگر برداشت نمی کنیم حتی بصورت دوبله یا فارسی ، ما تضمین می دهیم که در پروژه ی سورس شما هیچگونه تغییری ندهیم و به همان شکل که وجود دارد منتشر کنیم ، شما قول می دهید که پروژه ی شما جنبه تبلیغاتی صرف نداشته باشد و محور اصلی آموزش باشد ، ما به شما امکان برند سازی شخصی در قالب معرفی کانال ، وب سایت و … را بصورت استاندارد می دهیم و آن را در کانال و رسانه های خودمان برای بهتر دیده شدن شما منتشر می کنیم . شما باید برای هر پروژه ی خود یک توضیح در حد سه پاراگراف استاندارد وارد کنید تا کاربر از کلیات محتوای شما مطلع باشد . شما موظف هستید به کاربران پشتیبانی بدهید و این پشتیبانی شماست که باعث بالا رفتن رتبه و فروش پروژه ی  شما خواهد شد. ما به شما قول می دهیم که در سریعترین زمان ممکن برای رفع مشکلات شما حاضر باشیم.  نمونه پروژه ی ابتدایی هر سورس و پروژه یک خروجی و عکس با قالب استاندارد سایت و  ویدیوی معرفی پروژه باید داشته باشد.

کل کل کردن ، به رخ کشیدن اطلاعات ، ایجاد تشنج ، تحقیر کاربران تازه وارد ، ارسال پست های بی هدف و با ماهیت ترولیسم ( Trollism ) در وب سایت سورس کلود به شدت ممنوع بوده و همه کاربران در این وب سایت دارای بالاترین درجه اهمیت و احترام هستند و در صورت تخطی کاربران از این قوانین دسترسی کاربر مورد نظر به وب سایت مسدود خواهد شد و در لیست متخلفین وب سایت قرار خواهد گرفت . لازم به ذکر است این قوانین برای مدیران وب سایت بسیار سختگیرانه تر اجرایی می شود.

قرار دادن تبلیغات در قسمت نام پروفایل ، عکس پروفایل ، امضاء کاربر و تبلیغات درون مطلبی که خود کاربر نویسنده آن باشد در قالب قرار دادن تبلیغات در تصویر آیکن یا تصویر Background مطلب یا کادر در نظر گرفته شده برای تبلیغات نویسنده مجاز است . استفاده از نام شرکت یا موسسه به عنوان نام کاربری برای فعالیت در وب سایت و تولید محتوا نیز مجاز است.

از نظر سورس کلود هر کسی که مطلبی را از زبان دیگر به زبان فارسی ترجمه کرده و در وب سایت قرار بدهند نویسنده مطلب تلقی می شود و الزامی به درج منبع اصلی مطلب در محتوای مورد نظر وجود ندارد ، اما امکان استفاده و ترجمه پروژه های ویدیوهای رایگان موجود در اینترنت در قسمتی از پروژه های افتر افکت و گرافیکی ویدیوهای آموزشی فارسی بلامانع است.

تمام فروشنده های سورس کلود موظف به احراز هویت با یکی از کارت های شناسایی خود هستند. این کار به منظور ایجاد محیطی سالم تر برای فروشنده و خریداران است.

درصورت بروز هرگونه تخلف سهوی یا عمدی از سوی فروشنده در زمینه فروش محصولات از جمله دور زدن قوانین با تشخیص مدیر وبسایت حساب کاربری فروشنده مسدود شده و درامد موجود در حساب وی تا روشن شدن موضوع بلوکه خواهد شد.

درصورتی که به هر دلیلی سورس کلود یا فروشنده همکاری خود را با یکدیگر قطع کنند محصولات موجود در حساب کاربری فروشنده بعد از قطع همکاری به حالت توقف فروش تغییر وضعیت پیدا می کند و امکان حذف محصولات وجود ندارد.

تمامی حقوق سورس کلود نزد شرکت شبگرد محفوظ میباشد. و با کپی کنندگان اثر بنا به قوانین جرایم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران (ماده 1 ، 12 و 25 ) برخورد خواهد شد.

در حال اعتبار سنجی لطفا منتظر بمانید ...